StormBreaker
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 22

Wideo na targi

Cześć, prowadzę firmę zajmującą się sprzedażą akcesoriów technicznych i narzędzi. Niedługo będziemy brali udział w niedużej, ale ważnej dla nas imprezie branżowej, coś w rodzaju małych targów. Przewidziano tam możliwość by każdy z uczestników mógł się zaprezentować. Chciałbym to zrobić za pomocą filmu i tu moje pytanie – kogo możecie polecić kto by takie wideo dla mnie zrobił.

Offline

Leprechaun
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 54

Odp: Wideo na targi

Opcji masz sporo bo w tym momencie takie rzeczy są w modzie i nawet maleńkie firemki pozwalają sobie na klipy reklamowe, prezentacje portfolio itd. Jak chcesz konkretnie to ze swojej strony mogę ci polecić to: grupachimera.pl/filmy-wizerunkowe-i-promocyjne.html. Jeden z bardziej ogarniętych producentów, mają spore doświadczenie w takich targowych filmikach więc na pewno dadzą sobie radę.

Ostatnio edytowany przez Leprechaun (2016-10-04 08:20:05)

Offline

Topielica
Użytkownik
Lokalizacja: Skierniewice
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 43

Odp: Wideo na targi

Z góry zastanów się ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na taki materiał. Mój kuzyn swego czasu słabo przeliczył budżet i za tego rodzaju filmik wystawili mu naprawdę słony rachunek. Dlatego przemyśl wszystko i nie idź w jakieś efekciarstwo, bo na takiej imprezie to się raczej nie sprawdzi smile Idź w prosty, konkretny przekaz.

Offline

eurofaktor
Administrator
Data rejestracji: 2014-02-17
Liczba postów: 32

Odp: Wideo na targi

Dogadaj się z wykonawcą, pytaj go o szczegóły. Oni mają duże doświadczenie w takich tematach, wiedzą lepiej od Ciebie i ode mnie co w takim klipie powinno być a co nie. Z tego co wiem produkcje wideo Grupy Chimera wypadają naprawdę świetnie i to nawet te, które nie kosztowały wiele.

Offline

młodziutka87
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 24

Odp: Wideo na targi

Wydaje mi się, że taki filmik nie musi być zbyt długi chyba że będziesz chciał szczegółowo przedstawić asortyment itp. Jak kolega wyżej powiedział najlepiej będzie zapytać ludzi ze studia jak zazwyczaj się robi takie materiały i oni to rozwiążą tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. A sam pomysł z filmem świetny.

Offline

KinderBobas
Użytkownik
Lokalizacja: Tczew
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 14

Odp: Wideo na targi

Widziałem już sporo takich filmów zresztą wiele z nich trafia potem do internetu. Grunt, żeby nie było to sztampowe a często takie prezentacje nie zachwycają pomysłowością autorów. Ale widzę że polecono Ci fachowców z wyższej półki więc w tym przypadku jakość powinna być OK. Życzę powodzenia.

Offline