tomasz_dyła
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 86

Filtry itp.

Witam. Jestem bardzo dużym fanem tabletek okamieniających, wkładów, filtrów itp. ogólnei to przez zanieczyszczoną wodę miałem sporo problemów ze zdrowiem i nabawiłem się poważnej infekcji jamy ustnej. Dlatego też powiedziałem sobie dość i chcę teraz zainwestować w tego typu sprzęt. Czy ktoś tutaj na forum może interesuję się choć trochę taką tematyką i może coś mi polecić? Bo jakie produkty sięgnąć, żeby właśnie zadbać o lepszą jakość wody itp.? będę mega wdzięczny za Wasze rady i ogólnie pomoc, bo ja się kompletnie na tym nie znam i nawet nie wiem gdzie mógłbym coś podobnego zamówić.

Offline

CiotkaKlotka
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 53

Odp: Filtry itp.

Ja używam świetnych tabletek okamieniających które zamawiam sobie z tej strony internetowej: http://filtrosfera.pl/Tabletki-czyszczce-Bosch-311769-tabletki-odkamieniajace-311556 wink serdecznie polecam, bo sklep jest fantastycznie przemyślany, ma mnóstwo super produktów i właśnie idealnie sprzyja zabezpieczeniu wody itp.

Offline

LetniaPani
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 36

Odp: Filtry itp.

Ja kupiłam sobie od nich wkłady do dzbanków i uznaję to w sumie za problem rozwiązany. Kupiłam dokładnie o te: http://filtrosfera.pl/wklady-do-dzbankow i też mogę potwierdzić to co napisała koleżanka wyżej. Świetny i bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Bardzo polecam, szkoda przepłacać po innych kslepach.

Offline

BetaTesterka
Użytkownik
Lokalizacja: Małachowice
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 24

Odp: Filtry itp.

Tak z ciekawości weszłam sobie pod ten adresfiltrosfera.pli znalazłam bardzo dobre filtry Jura o których czytałam bardzo pozytywne komentarze. Mam zamiar takie zainstalować u nas w domu wink no i w sumie może też jeszcze coś innego dokupię jak już będę robiła jakieś większe zakupy..

Offline

sabina
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 40

Odp: Filtry itp.

Ale super ten sklep o którym wspominacie! Naprawdę bardzo fajny asortyment mają wink

Offline