Forum wielotematyczne dla ciekawych świata

Nie jesteś zalogowany na forum.

BetaTesterka
Użytkownik
Lokalizacja: Małachowice
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 24

Wieszaki na ubrania

Cześć. Mam pewien problem.. otóż wprowadziłam się do mojego chłopaka. Okazało się, że jest tak masakrycznym bałaganiarzem, że to jest naprawdę nieprawdopodobne wręcz. Wcześniej o dziwo jakoś tego nie zauważałam. No ale dobra, sprawa wygląda tak: chce jakoś po ogarniać to mieszkanie. Na początek, to potrzebne są nowe wieszaki na ubrania, bo jednak z ciuchami jest największa masakra. Polecicie jakieś dobre i niedrogie wieszaki, żeby od razu można było je zamówić do mieszkania? Oszczędziłoby to sporo czasu jednak i do tego nie musiałabym bym jeździć po różnych sklepach i szukać sklepów. Z góry Wam dziękuję za pomoc.

Offline

LetniaPani
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 36

Odp: Wieszaki na ubrania

No tak.. nic nowego, faceci to straszni bałaganiarze. Jak chcesz kupić sporo dobrych wieszaków na ubrania to wejdź sobie w ten odnośnik. U nas w domu mamy wieszaki od nich zamawiane i cóż Ci mogę powiedzieć.. sama je wybierałam i jak dla mnie są one urocze wink szczególnie te motywy z uśmiechniętymi twarzami. Od razu się cieplej i milej zrobiło w pokoju gdzie wiszą.

Offline

KinderBobas
Użytkownik
Lokalizacja: Tczew
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 14

Odp: Wieszaki na ubrania

No szczerze mówiąc to ja mam całkowicie odwrotną sytuacje. To moja dziewczyna jest bałaganiarą tongue no ale mniejsza z tym. Polecam kupić wieszaki z tej strony internetowej: http://manufaktura.as/wieszaki-do-przedpokoju/. Można tam zamówić wiele różnych i atrakcyjnych wieszaków, które pasują do każdego mieszkania czy domu. Polecam.

Offline

CiotkaKlotka
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 53

Odp: Wieszaki na ubrania

bardzo dobra ta strona internetowa manufaktura.as wink jakoś wcześniej o niej nie słyszałam, a jak teraz przeglądam ich ofertę to jestem całkowicie zainteresowana ich produktami. Do tego posiadają bardzo fajnie zrobioną stronę internetową, która przyciąga uwagę wink

Offline