młodziutka87
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 24

Kolagen, warto?

Hejka. Tak jak w temacie, moi drodzy, chciałabym o coś Was zapytać. Sporo się naczytałam, o wspaniałych skutkach kolagenu, jaki jest dobry dla kobiet, idealny na skórę itp. no i tutaj pojawiają się moje wątpliwości. Otóż, czy ten preparat faktycznie jest taki skuteczny jak zachwalają sprzedawcy? Jest tu ktoś rzetelny, naprawdę rzetelny i uczciwy, że wiarygodnie może mi napisać, czy kolagen faktycznie działa? Prosiłabym o jakieś uzasadnienie, gdzie kupiłyście taki dobry kolagen itp. z góry Wam dziękuję i gorąco zachęcam o udział w dyskusji. Pozdrawiam!

Offline

raszpla
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 43

Odp: Kolagen, warto?

No tak się składa, że ja od bardzo dawna stosuję kolagen. Taki już lepszy, kupiłam sobie kolagen naturalny firmy Colway i cóż mogę rzecz.. to naprawdę doskonały preparat. Według mnie, faktycznie jeden z nielicznych, który faktycznie działa. A nie tylko, ma działać i potem nic z tego więcej nie wychodzi. Zaczęłam go stosować na swoją bliznę, a z czasem zainwestowałam w taki na całe ciało. Rezultat? Blizny są przez pół widoczne, a ciało dużo bardziej jędrne. Także tak, kolagen naprawdę działa. Sama się skuś, nie jest to drogi preparat, a naprawdę potrafi czynić cuda.

Offline

KinderBobas
Użytkownik
Lokalizacja: Tczew
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 14

Odp: Kolagen, warto?

O to to, co koleżanka wyżej napisała. Ja testowałam multum różnych kosmetyków. Mniej lub bardziej renomowanych, reklamowanych przez znane osobistości itp. dopiero potem postawiłam na preparaty kolagenowe i to był zdecydowanie najlepszy wybór jaki mogłam podjąć. Serio, jak nie wierzysz to sama sobie kup preparat, ale stosuj go regularnie i przez dłuższy czas. Sama zobaczysz, że naprawdę sporo różnicy odczujesz.

Offline