Astennu
Użytkownik
Lokalizacja: Morąg
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 44

Górskie wakacje

Cześć szukam pomysłu na spędzenie wakacji w górach. Szukam konkretnie miejsca na nocleg, najlepiej żeby ktoś mógłby coś polecić. Nie lubię zdawać się na przypadek a czeka mnie romantyczna wyprawa z narzeczoną, tzn. chcę się jej oświadczyć tam big_smile więc wiecie musi być wszystko na tip-top.

Offline

Rumba
Użytkownik
Lokalizacja: Radom
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 31

Odp: Górskie wakacje

Witaj. bardzo fajnie z twojej strony, że zabierasz dziewczynę i chcesz się tam oświadczyć, ale mim zdaniem powinieneś w tym celu wybrać jakiś ekskluzywny hotel, aby było tak wiesz bardziej na poziomie. Pozdrawiam

Offline

Cymysek
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 23

Odp: Górskie wakacje

Siemka. Moim zdaniem, jest mnóstwo możliwości. Są fajne kwatery w górach, które są godne polecenia. Hotel luksusowy to w każdym mieście masz, wydaje mi się, że taki spontaniczny wyjazd będzie znacznie bardziej efektowny. Ciekawe jak twoja dziewczyna zareaguje. Ja bym wybrał jakiś kemping.

Offline

Topielica
Użytkownik
Lokalizacja: Skierniewice
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 43

Odp: Górskie wakacje

Kemping jest mało romantyczny lepiej wybrać jakiś elegancki, odpowiednio wyposażony domek, aby móc uczcić we właściwy sposób nowy krok życiowy. Zaręczyny w takim wydaniu byłby dla mnie najbardziej efektowne. Przynajmniej ja z chęcią przyjęłabym oświadczyny, gdyby był zapewniony nastrój, a nie tak z marszu pod namiotem.

Offline