Forum wielotematyczne dla ciekawych świata

Nie jesteś zalogowany na forum.

Cymysek
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 22

Nazwa domeny

Witam wszystkich. Chciałbym kupić nazwę domeny.. nie wiem jednak dokładnie do jakiej firmy mógłbym się zgłosić. Wiem, że takie coś w sumie obsługuje sporo firm, ale wolałbym iść do sprawdzonych fachowców o nienagannej reputacji. Jakiś czas temu zgłosiłem się do takiej amatorskiej firmy i tylko straciłem pieniądze, czas i nerwy. Także proszę  Was o rzetelną pomoc. Pozdrawiam

Offline

Gnomikon
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 21

Odp: Nazwa domeny

Jak chcesz kupić domenę hekko w niskiej cenie, a zaraz żeby ona była bardzo dobra to znam miejsce do którego możesz się zgłosić. Napisz czy tam zadzwoń do nich i sam się przekonasz, że bardzo fajnie się z nimi współpracuję. Współczuję, że trafiłeś na amatorów w przeszłości, ale cóż tak to czasem bywa. Ta firma naprawdę jest profesjonalna i nie masz się czego bać.

Offline

tomasz_dyła
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 86

Odp: Nazwa domeny

Nie czekaj tylko kup domene tutaj. Ja kupiłem od nich i wszystko super, sprawnie działa i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów natury technicznej. Zresztą jak szedłem do nich to wiedziałem, że są dobrzy bo akurat czytałem sporo o nich na Internecie i same pozytywne opinie mieli.

Offline

Leprechaun
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 54

Odp: Nazwa domeny

Ja chyba też zgłoszę się do tej firmy co polecacie. Widzę, że można u nich zakupić serwer www, a nie będę ukrywał, że mi mocno na tym zależy. Obecna serwerownia, na której mam stronę internetową mnie coraz częściej zawodzi. Czas na jakąś konkretną zmianę.

Offline

KinderBobas
Użytkownik
Lokalizacja: Tczew
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 14

Odp: Nazwa domeny

Chyba zdecyduję się na darmowy test VPS.. bo jednak nie jestem przekonany, czy będę w 100 procentach zadowolony. Jestem bardzo wybredny i zależy mi na jakości, w sumie przez taki test będzie wiedział, czy warto się decydować na ich usługi. Dobrze, że można takie coś wypróbować..

Offline