raszpla
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 43

Kwiaciarnia warszawska

Za 3 dni jedziemy z mężem na pogrzeb mojej cioci przez pół Polski, aż do Warszawy. Nasz samochód jest bardzo mało pojemny, dlatego pomyślałam, że zamiast wieźć ogromną wiązankę do położenia aż od nas to po prostu zamówię coś w Warszawie z dostawą. Macie tam w mieście taką możliwość? U siebie nie znalazłam, ale podejrzewam, że w stolicy to jednak trochę więcej możliwości…

Offline

sabina
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 40

Odp: Kwiaciarnia warszawska

To chyba nie wypada zamawiać wiązanki pogrzebowej przez internet, co to za czasy nadeszły, że ludziom nawet dla okazania szacunku zmarłym nie chce się przez kilka godzin przemęczyć w samochodzie z wiązanką na kolanach! Bójcie się Boga ludzie.

Offline

Astennu
Użytkownik
Lokalizacja: Morąg
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 44

Odp: Kwiaciarnia warszawska

To ja się zupełnie nie zgadzam z koleżanką powyżej. Uważam, że to bardzo rozsądnie z Pani strony, że nie chce Panie podczas podróży uszkodzić wieńca pogrzebowego. Jeżeli już czegoś nie wypada w tego typu sytuacjach, to moim zdaniem właśnie na ostatnie pożegnanie dawać bliskiej osobie wygniecionych i przywiędłych kwiatów

Offline

tomasz_dyła
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 86

Odp: Kwiaciarnia warszawska

Ja się całkowicie zgadzam z panem powyżej. Jeżeli chodzi o kwiaty dostawa Warszawa czy okolice jest bezproblemowa. Nie pierwszy raz słysze o takim problemie u uważam, że kurierzy z kwiatami są po prostu idealnym rozwiązaniem przy takich okazjach.

Offline

NerdNina
Użytkownik
Lokalizacja: Lidzbark
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 31

Odp: Kwiaciarnia warszawska

Jeśli chcesz jakieś konkrety, to mogę z doświadczenia polecić Kwiatomat. Przyjmują zamóienia przez telefon albo internetowo i bez komplikacji dostarczają zamówienie pod wskazany adres na czas. Byłam bardzo zadowolona z ich usług, chociaż akurat zamawiałam na zupełnie inną okazję, bo był to ślub mojej przyjaciółki w zeszłym miesiącu.

Offline