LetniaPani
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 36

Jak transportuje się polielektrolity?

Cześć potrzebuję pomocy w przynajmniej krótkim opisie, streszczeniu jak transportuje się polieketrolity. Piszę pracę dyplomową z chemii i trochę się zapędziłam w wywody na temat opłacalności transportu między innymi tych związków chemicznych. Studiuję chemię, nie mechanikę albo logistykę więc nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób się takie substancje przewozi. Może ktoś pomoże?

Offline

zdegradowany
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 12

Odp: Jak transportuje się polielektrolity?

Sprawa jest prosta wróć do miejsca gdzie zboczyłaś z tematu i pójdź w innym kierunku. Nie ma sensu drązyć tematu który jest Ci obcy bo zabierze ci to dużo czasu, a zawsze może paść pytanie o coś z tym związanego. Na obronach bardzo lubią wchodzić w dyskusje zwiazane z pobocznymi kwestiami, pzdr.

Offline

Topielica
Użytkownik
Lokalizacja: Skierniewice
Data rejestracji: 2015-08-06
Liczba postów: 43

Odp: Jak transportuje się polielektrolity?

Chyba nie pisałeś żadnej pracy dłuższej niż opowiadanie albo dyktando. Przecież pisanie pracy dyplomowej to tak naprawdę zwieńczenie studiów, najważniejszy ich element który potrafi niekiedy dac więcej doświadczenia, wiadomości i informacji niz godziny wykładów. To normalne ze takie tematy beda sie pojawiac i trzeba im stawiać czoło. Polecam koleżance poszukać jakiejś firmy która zajmuje się transportem środków chemicznych i poszukać informacji na ich stronach albo nawet sie skontaktowąc, spotkać i wypytac o wszystko co niezbedne.

Offline

tomasz_dyła
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 86

Odp: Jak transportuje się polielektrolity?

witam. Kilka razy zdarzyło mi się z ściągać z zagranicy rózne preparaty i środki chemiczne w tym polielektrolity. Jakbyś miała jakieś szczegółowe informacje to pisz na privie, ale ogólnie to transport nie należy do jakiś skomplikowanych. Wystarczy normalna cysterna i odpowiednia pompa zależnie od tego skąd się pobiera produkt. Możesz sobie też poczytać co nieco tutaj: http://www.chemia-az.pl/Oferta/Zwiazki_chemiczne/polielektrolity.html. No i najważniejsze nie jest to niebezpieczne i nie wymaga szczególnych środków ostrożności.

Offline